وبینار کانون آسیبهای اجتماعی دانشگاه گیلان

وبینار آموزشی «خشت اول» با محوریت موضوعی «نقش آموزش کارآمد در کاهش آسیبهای اجتماعی» به همت کانون آسیبهای اجتماعی دانشگاه گیلان، روز دوشنبه مورخ ۴ اسفند ٩٩ ساعت ٩ صبح برگزار می گردد.

میهمانان این وبینار تخصصی دکتر جواد طلسچی یکتا (مددکار اجتماعی و مدیر مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران) و امین حق ره (مددکار اجتماعی و پژوهشگر حوزه فرهنگ و اجتماع) می باشند که با اجرای آروین خوش پسند بعنوان دبیر کانون آسیبهای اجتماعی دانشگاه گیلان صورت خواهد پذیرفت.

وبینار کانون آسیبهای اجتماعی
وبینار کانون آسیبهای اجتماعی

لینک وبینار
https://webinar.guilan.ac.ir/culture

راهنمای وبینار
https://elearning.guilan.ac.ir/webinar

===================

گزارش وبینار آموزشی انجام شده

گزارش اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه گیلان در خصوص برنامه وبیناری خشت اول با محوریت موضوعی (نقش آموزش کارآمد در کاهش آسیبهای اجتماعی)

برنامه خشت اول با محوریت (نقش آموزش کارآمد در کاهش آسیبهای اجتماعی) به صورت وبینار در دوشنبه ۴ اسفند۹۹ به مدت 90 دقیقه برگزار شد. در این برنامه آروین خوش پسند (دانشجوی روانشناسی و دبیر کانون آسیبهای اجتماعی دانشگاه گیلان) به عنوان مدیر وبینار و دو تن از مددکاران اجتماعی: دکتر جواد طلسچی یکتا و آقای امین حق ره حضور داشتند. محورهای صحبت های سخنرانی دکتر طلیسچی در راستای:

ـ آموزش کارآمد چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

ـ آموزش کارآمد چه تاثیری در کنترل و کاهش یا پیشگیری از آسیبهای اجتماعی دارد؟

ـ در حوزه آموزش مهارتهای ضروری اجتماعی چه باید کرد؟

ـ آموزش مهارتهای ضروری زندگی و اجتماعی چه تاثیری بر کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی دارد؟

ـ نقش آموزش و پرورش در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی چگونه است؟

و نقش آموزش های همگانی و اضلاع آن، آموزش کارآمد و ویژگی های آن، تاثیرات آموزش کارآمد بر کنترل و کاهش یا پیشگیری از آسیبهای اجتماعی، تاثیرات آموزش فراگیر مهارتهای ضروری زندگی و اجتماعی بر کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی، نقش آموزش و پرورش در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی  بود.

در ادامه برنامه آقای امین حق ره به بیان و شرح نقش آموزش کارآمد در کاهش آسیبهای اجتماعی،هدف آموزش کارآمد  و مدیریت یا کنترل افکار و رفتار واحدهای اجتماعی برای نیل به زندگیِ با کیفیت، با ابزار خرد و نظم پرداختند.

 

منبع خبر:  پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه گیلان

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا