کتاب کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی در دانشکده های مددکاری اجتماعی دنیا

کتاب سومین کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی با موضوعیت ضرورت حمایت اجتماعی از معتادان بهبودیافته (که به دو زبان فارسی و انگلیسی، در دو بخش مجزا و در یک کتاب واحد خواهد بود) ، پس از چاپ و انتشار، برای تعدادی از دانشکده های مددکاری اجتماعی معتبر در کشورهای آمریکا، آلمان، سوئیس و هندوستان ارسال خواهد شد و از طریق رابطین وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران، مورد مطالعه و ارزیابی تخصصی هیئت های علمی آن مراکز دانشگاهی قرار خواهد گرفت.
قابل به ذکر است این تصمیم بر حسب درخواستهای مکرر مخاطبین خارجی کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران اتخاذ گردیده است.
شایان ذکر است وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران آمادگی خود را جهت ارسال کتاب فوق الذکر به دانشکده های معتبر مددکاری اجتماعی سایر کشورهای جهان نیز اعلام می دارد.

شرایط لازم جهت ارسال کتاب به نمایندگان دانشکده های مددکاری اجتماعی :

1- تهیه و ارسال درخواست کتبی رسمی از آن واحد دانشگاهی خطاب به مدیرکل وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران (آقای جواد طلسچی یکتا) که مسلماً درخواست مربوطه می بایست ممهور به مُهر آن مرکز دانشگاهی مددکاری اجتماعی باشد. (ارسال درخواست مربوطه در قالب فایل پیوست شده و از طریق ارسال به نشانی پست الکترونیک وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران info@iraniansocialworkers.ir خواهد بود)
2- ارسال کتاب کارزار رسانه ای به آن واحد دانشگاهی مشروط بر رونمایی، مطالعه و بررسی هیأت علمی آن دانشکده با حضور نماینده ما در آن دانشگاه خواهد بود که مسلماً لازم است مستندات و تصاویری از جلسه مذکور برای ما ارسال شود.
3- پس از کلیه مراحل اعلام شده، پرداخت هزینه های کتاب و ارسال پستی آن (از طریق سرویس D.H.L) می باشد که پس از بررسی های لازم مربوطه از سوی ما و در صورت موافقت مراجع رسمی مدنظر وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران، شماره حساب ارزی جهت واریز مبلغ 40 دلار به نماینده متقاضی دریافت کتاب اعلام خواهد شد.

منبع: روابط عمومی وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا