باشگاه تاب آوری Resilience Club

اولین باشگاه تخصصی تاب آوری ایران، با همراهیِ متخصصین مجرب در حوزه های مختلف تاب آوری

باشگاه تاب آوری Resilience Club
باشگاه تاب آوری Resilience Club

باشگاه تاب آوری چیست؟

باشگاه تاب آوری (Resilience Club)  در دی ماه سال ۱۳۹۳، با هدف تسهیل در دسترسی مخاطبین این پایگاه اینترنتی به مطالب تاب آوری، در قالب یک دستهء موضوعی مستقل، در کنار شاخه های متنوع از موضوع کلان تاب آوری در مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران (خبر باشگاه تاب آوری) ایجاد گشته است.

قابل به ذکر است فعالیتهای این بخش، بعنوان یکی از سه رکن اساسی این وبسایت (در کنار پژوهشهای مددکاری اجتماعی و پژوهش های نوین کوچینگ) مشتمل بر مطالبی با محتوی پژوهشهای نوین تاب آوری خواهد بود که در اشکالِ متنوع نوشتاری مکتوب، ویدئوهای آموزشی و سایر موارد مربوطه در  مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی خواهد بود.

مطالب انتشاریافته در دسته موضوعی باشگاه تاب آوری، بطور همزمان در پایگاه های مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی در شبکه های اجتماعی از جمله در اینستاگرام، فیس بوک، آپارات و یوتیوب نیز منتشر خواهد شد.

ایجاد باشگاه تاب آوری به عنوان ایده رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان با هدف انجام پژوهش های عملیاتی علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف تاب آوری و نیز پرداختن به امر آموزش البته نه به سبک فعلی اموزش تاب آوری بلکه آموزشی مبتنی بر اثربخشی و کارآمد بودن در تعقیب هدف نهادینه سازی امر تاب آوری خصوصا برای اقشار آسیب پذیر کشور عزیزمان ایران و شاغلین در مشاغل سخت و فرسایشی خواهد بود.

وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان 

Official Website Of The Iranian Social Workers 

نمایی از لوگوی مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان
نمایی از لوگوی مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان

مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان شامل 3 زیر مجموعه گسترده به نام پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران، مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران و پایگاه انگلیسی مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان می باشد.

طی پنج سال فعالیت این رسانه، تعداد 4 جلد کتاب تحت عنوان « کتاب سال پایگاه» تولید و چاپ گردیده است که دو مورد از آن شامل محتوای اختصاصی تولید شده از دو مورد اجرای کارزارهای رسانه ای بوده است.

وب سایت مددکاری اجتماعی ایرانیان تنها وب سایت مددکاری اجتماعی در سطح دنیاست که محتوای اختصاصی آن سالانه تبدیل به کتاب می شود.

نکته قابل توجه و منحصر به فرد عدم هرگونه وابستگی این مجموعه رسانه ها به نهادهای دولتی و غیردولتی می باشد.

نویسنده:
باشگاه تاب آوری Resilience Club
منبع
مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا