رسانه تاب آوری پرتال جامع علوم روانشناختی و تاب آوری ایران

رسانه تاب آوری ایران اولین پرتال تخصصی تاب آوری کشور

رسانه تاب آوری پرتال جامع علوم روانشناختی و تاب آوری ایران با برخورداری از تجربه بیش از یک دهه مدیریت رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان به همت دکتر جواد طلسچی یکتا در سال 1402 تأسیس شد و با قدرت هر چه تمام فعالیت خود را آغاز کرد.

رسانه تاب آوری پرتال جامع علوم روانشناختی و تاب آوری ایران

رسانه تاب آوری ایران اولین پرتال تخصصی تاب آوری کشور
رسانه مددکاری اجتماعی | خانه تاب آوری ایرانیان

رسانه تاب آوری ایران با برخورداری از تجربه بیش از یک دهه مدیریت رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان به همت دکتر جواد طلسچی یکتا در سال 1402 تأسیس شد و با قدرت هر چه تمام فعالیت خود را آغاز کرد.

ایجاد زیرساخت های لازم در رسانه تاب آوری ایران از سال 1400 با دقت و ریزبینی خاصی توأم با نیازسنجی های انجام یافته از سوی تیم تحقیق یکی از دیجیتال مارکت های معتبر کشور فعالیتهای خود را ادامه داد و فرایند تحقیق کلمات کلیدی در این رسانه با دقت هر چه تمام به همت تیم تخصصی مجموعه رسانه های ایرانیان محقق گردید.

با توجه به مجهز بودنِ رسانه تاب آوری ایران به جدیدترین نرم افزارهای جستجوگرهای هوشمند، در ابتدای امر بیش از 1000 مطلب مهم زیربنایی تحت عناوین و محتوای موضوعی تاب آوری روانشناختی و اجتماعی از وبسایتها و پایگاههای معتبر و مختلف ایران در این رسانه انتشار یافتند.

رسانه تاب آوری ایران اولین پرتال تخصصی تاب آوری کشور

در ادامه به مدت قریب به یکسال صرفاً تحلیل و ارزیابی سئوی این پایگاه اینترنتی و تصحیح و ویرایش تخصصی بیش از 1000 مطلب اضافه شده به این وبسایت صورت پذیرفت و به موازات تمامی این اقدامات، تیم پژوهشی رسانه تاب آوری ایران (که متشکل از بزرگترین اساتید حوزه علوم اجتماعی و روانشناسی ایران می باشند و بر اساس فراخوان های صورت گرفته در گروههای بسته تحت مدیریت رسانه ایرانیان شناسایی و دعوت به همکاری شدند) تشکیل شد.

قابل به ذکر است تا این لحظه تعداد 13 کار پژوهشی مبتنی بر فعالیتها و اقدامات تیم پژوهشی رسانه تاب آوری اجتماعی ایران انجام یافته و به اتمام رسیده است که انشاالله به تناوب در کنفرانس ها و کنگره های تخصصی علوم اجتماعی و روانشناختی به نام رسانه تاب آوری ایران طرح خواهند گردید.

رسانه تاب آوری ایران، اولین رسانه تخصصی تاب آوری کشور و به عنوان اولین پرتال تخصصی تاب آوری ایران فعالیت های خود را دنبال خواهد نمود تا انشاالله با همراهی محققین و پژوهشگران در جهت بومی سازی مؤلفه های اساسی تاب آوری و علی الخصوص طراحی و اجرای پروژه های ملّی تاب آوری اجتماعی گام های مهم و عملیاتی برخواهد داشت.

بنیانگذار رسانه های تاب آوری ایران دکتر جواد طلسچی یکتا
رسانه تاب آوری پرتال جامع علوم روانشناختی و تاب آوری ایران
مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا