وبسایتهای مددکاری اجتماعی ایران

سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران | قسمت چهارم از پروژه معرفی وبسایتها

در بخش چهارم از پروژه رسانه ایِ معرفی وبسایتها و پایگاههای اینترنتیِ تخصصی و فعال در حوزه مددکاری اجتماعی ایران، به معرفی و تشریح بخشهای کلی سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران می پردازیم. قابل به ذکر است این پروژه مجموعاً در بیست قسمت مختلف تهیه و گردآوری شده است که بصورت هفتگی و در قالب “هر هفته معرفیِ یک وبسایت مددکاری اجتماعی” صورت خواهد پذیرفت.

وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی ایران در ۱۳۹۰ به همت آقای امین موحدی تأسیس و راه اندازی شد.

بنا بر اطلاعات درج شده در بخش درباره این پایگاه اینترنتی، این سایت هویتی حقیقی، مستقل و غیر سیاسی داشته و به منظور اطلاع رسانی به روز اخبار علمی، اجتماعی، مسائل و آسیب های اجتماعی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است.

قابل به ذکر است سایت تخصصی مددکاران اجتماعی ایران از وبسایتهای مهم و پربازدید در حوزه رسانه ایِ مددکاری اجتماعی ایران محسوب می شود و کاربران و جستجوگران حوزه مددکاری اجتماعی ایران این سایت را بخوبی می شناسند. بطوریکه میزان کل پیامهای ثبت شده کاربران این وبسایت نسبت به سایر پایگاههای اینترنتی با تعداد کل ۲۸۹۳ پیام یک رکورد محسوب می شود و بیانگر میزان بالای توجهات کاربران فضای مجازی نسبت به مطالب این پایگاه اینترنتی است.

از لحاظ فنی نیز سئوی خوب، رنکینگ بالای گوگل و سرعت مطلوب سایت، از مشخصات این پایگاه اینترنتی به حساب می آید.

کانال سایت تخصصی مددکاران اجتماعی در شبکه اجتماعی تلگرام فعال می باشد و بصورت مستمر اخبار و اطلاعات متنوع اجتماعی از طریق کانال مذکور منتشر می گردد.

شایان ذکر است از دیگر مشخصات سایت تخصصی مددکاران اجتماعی ایران، نشر اخبار و گزارشات ژورنالیستی و داغ در حوزه های مختلف علمی و تخصصی مددکاری اجتماعی ایران می باشد که فارغ از قضاوت در خصوص چگونگی ماهیت و کیفیت اطلاعات مربوطه، چنین باید گفت که وجود چنین تحرکات رسانه ای موجبات تحرکات بیشتر فکری و حرکتی جامعه مددکاری اجتماعی ایران فراهم می آورد و از استمرار شرایط ایستایی و سکون فکری و رسانه ای جلوگیری می کند.

منشور اخلاقی رسانه های مددکاری اجتماعی در فضای مجازی، با هدف گسترش اخلاق حرفه ای در فضای مجازی و رسانه ای مددکاری اجتماعی، برای اولین بار با همکاری مشترک سایت تخصصی مددکاران اجتماعی و وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان تهیه و منتشر شد.

در پایان لازم به ذکر است که سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران، از همراهان و حامیان اصلی اجرای کارزارهای رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران در سالهای ۹۳ و ۹۴ بوده است.

سایت تخصصی مددکاری اجتماعی ایران در حال حاضر با دو نشانی اینترنتی www.swnews.ir و www.a-sasw.com در دسترس می باشد.

منبع: مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

IRSW

وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی آغاز به کار نموده است. اهداف کلی وبسایت و عملکرد ما از ابتدا تا کنون، در بخش درباره وبسایت لحاظ گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا