اخبار همایشات و کنفرانسهامددکاری اجتماعی ایران

گزارش کوتاه از برگزاری همایش مددکاری اجتماعی در استان خراسان شمالی

رضا استاجیهمایش انجمن مددکاران اجتماعی ایران شعبه خراسان شمالی، در مورخ ۵ اردیبهشت و با حضور مسئول محترم انجمن مددکاران اجتماعی استان خراسان شمالی، مدیرکل سازمان بهزیستی استان، ریاست محترم مرکز علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی استان به همراه مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان و تعدادی از مدیران کل و همچنین دانشجویان رشته مددکاری اجتماعی در محل تالار حافظ بجنورد برگزار گردید.
در این همایش رضا استاجی مسئول انجمن مددکاران اجتماعی استان در خصوص مطالبه گری اجتماعی اظهار داشتند: ما در حوزه مددکاری اجتماعی اگر یک مددکار جامع نگر باشیم یا روش ما در انجام کار مددکاری مددکاری جامعه ای باشد، میتوانیم سهم عمده ای در تقویت روحیه مطالبه گری درخود، مددجویان و شهروندان جامعه داشته باشیم تا با فرهنگ سازی در سطح جامعه و خانواده، از مددجویان و شهروندان انسانهایی مطالبه گر بسازیم.
در ادامه رضا اله وردی (مدیرکل بهزیستی استان) و دکتر کاهانی مقدم رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی در خصوص جایگاه مددکاران اجتماعی و نقش این حرفه در سلامت روان جامعه مطالبی را عنوان نمودند.
قابل به ذکر است؛ اجرای موسیقی توسط گروه سنتی و محلی و همچنین تقدیر از تنی چند از اساتید برتر و فعال استان در حوزه مددکاری اجتماعی، حُسن ختام همایش مذکور بوده است.

منبع: روابط عمومی وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران

IRSW

وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی آغاز به کار نموده است. اهداف کلی وبسایت و عملکرد ما از ابتدا تا کنون، در بخش درباره وبسایت لحاظ گردیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا