همکاری رسانه ای مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی با نشریه بوژان

 همکاری مجله اینترنتی با بوژان: بدینوسیله به اطلاع می رساند مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران پیرو رسالت ذاتی رسانه ای خود که همواره ترویج و توسعه اهداف تخصصی مددکاری اجتماعی می باشد، آغاز همکاری رسمی خود را با مجموعه تخصصی نشریه مددکاری اجتماعی بوژان که با مدیریت عوامل اجرایی متشکل از فرهیختگانی صدیق و فعال در عرصه علم و هنر مددکاری اجتماعی همراه می باشد به شکل کاملاً داوطلبانه و برای مدت نامحدود اعلام می دارد.

همکاری مجله اینترنتی با نشریه بوژان
همکاری مجله اینترنتی با نشریه بوژان

علاقمندان به این نشریه از این پس می توانند شماره های مختلف آن را از طریق مراجعه به سایت مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران و کلیک بر روی بنرهای مربوطه در ستون سمت چپ این پایگاه اینترنتی دریافت نمایند.

همکاری مجله اینترنتی با نشریه بوژان

بوژان واژه ای کردی است به معنای شکفتن، بالیدن و شکوفا شدن، از آن جا که هدف و غایت حرفه مددکاری اجتماعی شکوفا کردن استعداد و ظرفیت افراد، گروه ها و جامعه جهت توانمندسازی و بهزیستی است، تصمیم گرفتیم تا این نام را برای نشریه انتخاب کنیم.

بوژان نشریه ای علمی_تخصصی در حوزه مددکاری اجتماعی که با محوریت دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی و با همکاری فعالان این رشته از تمامی ایران اداره می شود.

هدف اصلی آن آگاهی بخشی در بین اهل علم  و با هدف فرعی آگاهی بخشی در بین آحاد مردم جامعه، پایه ریزی شده است. رسالت بوژان، ایجاد امکان پرداختن به موضوعات متناسب با مددکاری اجتماعی در سطح ایران و جهان، همچنین ایجاد بستری مناسب برای انتشار آن ها است.

این نشریه فعالیت خود را به صورت مستقل با مجوز از معاونت فرهنگی_اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی اداره می نماید‌ و در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۰ با صاحب امتیازی ادریس مولودی تاسیس گردید. بوژان میزبان قلم تمامی اساتید، دانشجویان، نویسندگان، پژوهشگران، مترجمان و دغدغه مندان فعال در این حوزه است‌. شما می توانید از طرق گوناگون با بوژان همکاری داشته باشید و عضوی از آن باشید.

معرفی اعضای فصلنامه:

صاحب امتیاز: ادریس مولودی

مدیر مسئول: زینت علیزاده

شورای سردبیری: ادریس مولودی و زینت علیزاده

استاد مشاور: دکتر لیلا استاد هاشمی

مشاوران پژوهشی: دکتر طلعت اله یاری، دکتر الهام محمدی، دکتر فاطمه جعفری و دکتر سلمان قادری

همکاری مجله اینترنتی با نشریه بوژان

IRSW

وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی آغاز به کار نموده است. اهداف کلی وبسایت و عملکرد ما از ابتدا تا کنون، در بخش درباره وبسایت لحاظ گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا