اخبار سازمانهای مردم نهادباشگاه مهربانیمقر سازمان ملل متحد در ایران

اتحاد در برابر سرطان

89967بازار خیریه نوروزی بهنام دهش پور به منظور افزایش سرمایه و آگاهی درباره نیاز به اتحاد در برابر سرطان امروز گشایش یافت. به گزارش وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان به نقل از مرکزاطلاعات سازمان ملل متحد ؛ آقای گری لوئیس، هماهنگ کننده مقیم نظام ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران در پاسداشت این مناسبت اظهار داشت: “هر ساله 8 میلیون نفر در سراسر جهان از این بیماری به هلاکت می رسند. آنان مادران، پدران، خواهران، برادران، فرزندان، دوستان ما هستند و چه بسا خودمان. سازمان ملل متحد، هر ساله در 4 فوریه روز جهانی سرطان را گرامی می دارد زیرا فرصتی برای بلند کردن طنین صدای همگی مان در اختیار می گذارد تا به ارتقای دانش درباره سرطان بپردازیم و به تصورات غلط در مورد این بیماری خاتمه دهیم.

هدف برگزاری بازار، تامین مالی و ساخت اتاق مجهزی برای درمان سرطان (بونکر – اتاق محافظت شده) است. آقای لوئیس افزود، “اینجانب مردم را به حمایت از این اقدام برای ایجاد تغییرتشویق می کنم. از طریق متحد شدنمان و اعانه هایمان می توانیم این مناسبت را تبدیل به موقعیتی کنیم که به آغاز بیماری سرطان خاتمه دهد.”

این رخداد که به وسیله موسسه خیریه بهنام دهش پور سازماندهی شده، برای چهار روز در مجتمع تلاش در خیابان ولیعصر از ساعت 10 تا 21 برقرار است.

IRSW

وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی آغاز به کار نموده است. اهداف کلی وبسایت و عملکرد ما از ابتدا تا کنون، در بخش درباره وبسایت لحاظ گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا