73 سوال

418 پاسخ

254 دیدگاه

658 کاربر

با حضور فعال در اولین سامانه ایده پردازی مددکاران اجتماعی ایران و ارائه ایده های نوین در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی، تأثیر گذار باشیم.

جهت راه اندازی اورژانس اجتماعی در شهری کوچک و آسیب خیز چه اقداماتی باید انجام داد؟

+4 امتیاز
6 بازدید
با سلام. بنده مددکار اجتماعی و مدیرمسوول کلینیک مددکاری اجتماعی هستم... در شهر کوچک و آسیب خیز و نیازمند به حوزه ی کاری اورژانس اجتماعی چه اقدامی برای راه اندازی اورژانس اجتماعی وجود دارد؟ و آیا اورژانس اجتماعی میتواند تحت مدیریت بخش خصوصی باشد؟
سوال شده شهریور 4, 1396 در اورژانس اجتماعی توسط pedram (220 امتیاز)
ویرایش شده آبان 8, 1396 توسط mearaj

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

3 پاسخ

+1 امتیاز
سلام و تشکر از طرح سوال خوب شما
اگر مدیر بخش خصوصی همچون کلینیک مددکاری اجتماعی یا مجتمع بهزیستی هستید در وهله اول می بایست با بهزیستی استان و شهرستان در این خصوص همفکری و اعلام آمادگی داشته باشید، بله مدیریت اجرایی مرکز اورژانس اجتماعی می تواند با بخش خصوصی (از طریق شرکت در مناقصه ها) باشد. موفق و موید باشید.
پاسخ داده شده شهریور 7, 1396 توسط صادق مومنی (2,780 امتیاز)
به نکات مهمی اشاره کردید که تابحال به آن بعنوان یک مدیرکلینیک فکر نکرده بودم. سپاسمندیم!
+1 امتیاز
ضمن سلام
شما بعنوان یک فعال بخش خصوصی در شرایطی در خصوص طرح اورژانس اجتماعی همکاری خواهید داشت که تمامی مسئولیتهای سخت و حساس اداره یک اورژانس اجتماعی اعم از پرداخت حقوق و کارهای بیمه ای نیروهای خدوم اورژانس و هزینه های مختلف این مرکز را می بایست انجام دهید و کلی مسئولیتهای قانونی و مالیاتی و بیمه ای را عهده دار خواهید شد (البته حق الزحمه شما در قرارداد با سازمان لحاظ می گردد) ولی چون خود شما غیردولتی هستید و از حقوق و بیمه و مزایای شغلی نیروهای اورژانس محروم هستید! بنابراین به مرور ممکن است متوجه تفاوتهای فاحش در جایگاه غیردولتی ها و شبه دولتی ها بشوید و نسبت به محرومیت های خود بیش از گذشته واقف بشوید و ........ بنابراین لازم است با خودآگاهی لازم و کافی وارد این عرصه حساس بشوید. موفق باشید.
پاسخ داده شده مهر 7, 1396 توسط پیام امید (2,590 امتیاز)
0 امتیاز
شما راه اندازی نمی کنید! اگر بهزیستی استان محل فعالیت شما قصد راه اندازی اورژانس اجتماعی در شهر شما را داشت، و قصد داشت مدیریت آنرا به بخش خصوصی واگذار کند، شلام ما بعنوان یک کلینیک مددکاری اجتماعی یا مجتمع بهزیستی یا موسسه خیریه میتوانید جهت قبول اجرای طرح اعلام آمادگی کنید
پاسخ داده شده آبان 8, 1396 توسط اندیشه پاک (280 امتیاز)
:: کليه حقوق مادی و معنوی برای وبسايت مددکاران اجتماعی ايرانیان محفوظ می باشد ::
سامانه ایده پردازی مددکاران اجتماعی ایران
..:: راه اندازی و پشتیبانی : مددکاران اجتماعی ایرانیان ::..
...