73 سوال

418 پاسخ

257 دیدگاه

658 کاربر

با حضور فعال در اولین سامانه ایده پردازی مددکاران اجتماعی ایران و ارائه ایده های نوین در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی، تأثیر گذار باشیم.

معرفی کلینیک مددکاری اجتماعی از طریق بروشور چگونه باشد؟

+5 امتیاز
29 بازدید
باسلام. بنده موسس و مسئول فنی کلینیک مددکاری اجتماعی هستم و تازه شروع به کار کرده ام. برای هفته آینده باید بروشور آماده کنم برای معرفی و افتتاحیه و تقریبا آگاهی زیادی ندارم. ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
سوال شده تیر 15, 1395 در راه اندازی وبسایت مددکاری اجتماعی توسط پیام مهر (170 امتیاز)
ویرایش شده تیر 15, 1395 توسط mearaj

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

3 پاسخ

+3 امتیاز
صفحه اول مقدمه وبعد اهداف کلینیک وزمینه های فعالیت وروی بروشورت اسم وادرس کانال تلگرام تبلیغت وهمچنین آدرس کلینیک وبالای سربرگ نمونه آرمی که درست کردین برای کلین اگر خواستین شمارم میگذارم تلگرامم پی ام بدین نمونه بروشورمیگذارم بامطلب تا بیشتراستفاده کنید۰۹۰۱۲۵۸۱۳۸۲
پاسخ داده شده تیر 15, 1395 توسط Nana (250 امتیاز)
+1 امتیاز
سوال بسیار خوبی مطرح شده
معرفی کلینیک در یک بروشور تبلیغاتی با نمونه ای بسیار چکیده شده از کل مجموعه کلینیک چه از نظر ظاهری، چه از نظر خدمات تخصصی، معرفی کارمندان و مدیران آن مرکز باشد.
پاسخ داده شده شهریور 18, 1395 توسط باربد ایمانی (310 امتیاز)
0 امتیاز
معرفی خدمات و فعالیتهای قابل ارائه از سوی کلینیک های مددکاری اجتماعی، ضمن معرفی هدفگذاری شده خطاب به سازمانهای مورد نظر، جنبه آگاهسازی عمومی اجتماعی هم دارد.  بنابراین می بایست کلیه زوایا مورد بررسی قرار گیرد و تهیه بروشور را آسان نگیریم.
در تهیه یک بروشور می بایست خدمات قابل ارائه کلینیک، توانمندیهای پرسنل تخصصی و حتی قابلیتهای تخصصی آن مرکز لحاظ بشود. فعالیتها و خدمات قابل ارائه الزاما به معنی خدمات جاری نیست،  بلکه میتواند در آن مقطع زمانی ارائه نشود ولی آن مرکز با معرفی این خدمات از پتانسیل های خود در حوزه های مختلف می گوید. موفق و موید باشید.
پاسخ داده شده آبان 20, 1395 توسط ایده پرداز ناب (310 امتیاز)
:: کليه حقوق مادی و معنوی برای وبسايت مددکاران اجتماعی ايرانیان محفوظ می باشد ::
سامانه ایده پردازی مددکاران اجتماعی ایران
..:: راه اندازی و پشتیبانی : مددکاران اجتماعی ایرانیان ::..
...