73 سوال

418 پاسخ

256 دیدگاه

658 کاربر

با حضور فعال در اولین سامانه ایده پردازی مددکاران اجتماعی ایران و ارائه ایده های نوین در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی، تأثیر گذار باشیم.

علت گمنامی ایده پردازان

+5 امتیاز
16 بازدید
علت اینکه تصویر یا مشخصات کاربران این سایت (علی رغم بی نظیر و علمی بودن آن) در تمامی پروفایل ها مشخص نیست یا از عناوین مستعار استفاده می نمایند ، چیست؟
سوال شده تیر 4, 1395 در کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی توسط کامران ادیبی (900 امتیاز)

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

3 پاسخ

+2 امتیاز
 
بهترین پاسخ
درود بر شما جناب ادیبی عزیز/ با فرمایش حضرتعالی مبنی بر غیرضروری بودن گمنامی اعضاء محترم در این مجموعه موافقم و واقعا ضرورتی به ایجاد کاربری های صوری با مشخصات مستعار و صوری نیست. با تشکر فراوان به جهت دقت نظر شما.
پاسخ داده شده تیر 4, 1395 توسط جواد طلسچی یکتا (3,090 امتیاز)
انتخاب شده تیر 4, 1395 توسط کامران ادیبی
+2 امتیاز
با سلام و سپاس فراوان، شاید به جهت آزادی عمل و آرامش خاطر و امنیت روانی  بیشتر در ارائه دیدگاه و کاهش تبعات منفی احتمالی  شناسایی شدن ارائه دهندگان نظرات، با توجه به محدودیتهای صنفی و سازمانی و اعمال محرومیتهای مستقیم و غیرمستقیم منتقدین
پاسخ داده شده تیر 4, 1395 توسط پیام امید (2,590 امتیاز)
با سلام.با توجه به بررسی نظرات همکاران گرامی در زمینه های مختلف و اشاره مستقیم گردانندگان این سایت به رویکرد ایده پردازی و ارائه پیشنهاد از شما و همه عزیزان دعوت می کنم تا با معرفی دقیق خود و تبادل نظر تخصصی و کاربردی و برنامه ریزی برای اجرای آن با استفاده از فرصت فراهم شده برای تبادل اطلاعات توسط این سایت ، گامی در جهت جدی گرفتن کار تیمی و احترام و اعتماد به یکدیگر و ارتقای خدمات مددکاری برداریم.
زبان تعامل در این سایت بی نظیر بنظر پیشنهادی و علمی می باشد و مشکلی از جهت تسویه حساب و اعمال محرومیت محتمل بنظر نمی رسد.
سلام همکار محترم
حقیقتش اولا که این مجموعه تخصصی است و ایده های تخصصی در آن ارائه می گردد ثانیا بنظر بنده وقتی اظهار نظرات و ارائه ایده ها محترمانه و غیرسیاسی باشند چه مشکلاتی می تواند برای اعضاء به همراه داشته باشد که ما نمیدانیم؟
+2 امتیاز
با عرض سلام و ادب و احترام
بنده هم با نظر جناب آقایان طلسچي و اديبي بزرگوار موافقم،
خدا رو شکر سامانه از نظر فنی خیلی قوی هست و قسمت مشخص برای ارائه اطلاعات و مشخصات و ویرایش وجود داره. بنده هم پیشنهاد میکنم اعضا محترم از این قسمت استفاده کنند .
و در تایید نظر جناب طلسچي عزیز هم عرض میکنم که هیچ جای نگرانی برای اعضا وجود نداره چون سامانه هیچ سوگیری سازمانی، جناحی و سیاسی نداره.
با سپاس
پاسخ داده شده تیر 5, 1395 توسط محمد چیری (6,690 امتیاز)
درود بر شما جناب چیری عزیز و سپاس فراوان
:: کليه حقوق مادی و معنوی برای وبسايت مددکاران اجتماعی ايرانیان محفوظ می باشد ::
سامانه ایده پردازی مددکاران اجتماعی ایران
..:: راه اندازی و پشتیبانی : مددکاران اجتماعی ایرانیان ::..
...