چهارمین کتاب پایگاه
دانلود کنید

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسی کنيد ، چرا نام نويسی ؟

استفاده از فايل های پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات بانک اطلاعات
دسترسی به بخش های ويژه مخصوص کاربران سايت
شرکت در نظرسنجی مقالات برتر بانک اطلاعات

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وبلاگ آشنا
وبلاگ آشنا
این وبلاگ در باره دوستی با خود و دیگران و هر چه در دنیا است و هر مطلبی که برای نزدیکی بیشتر با درک بهتر معنای زندگی باشد میگوید . با همه افراد دلنگران و غمدیده همدلی می کند ولی تسلیم و تلخی و ناله کردن مدام را موافق نیست.با چرا هاکمتر کار دارد ولی دنبال یافتن چگونه هاست . این یک سایت خانوادگی و اجتماعی است و از طرح مسایل سیاسی ومکتبی خاص و یک جانبه معذور است.
مدیریت وبلاگ: محمد مرادیان زاده
لینک وبلاگ: http://aashenaa.persianblog.ir/

آشنایی با محمد مرادیان زاده: متولد 1329 در آبادان و بازنشسته و متاهلم . در 1351 کارشناسی خود را از دانشگاه تهران در رشته علوم اجتماعی ودر 54سالگی کارشناسی ارشددر علوم تربیتی و مدیریت آموزشی گرفته ام. در زمینه مددکاری اجتماعی و مشاوره و آموزش ببش از چهل سال تجربه کار دارم.از سال88 مبتلا به ... هستم و این فرصتی شد تا قدر لحظه ها و زیبایی های زندگی را بهتر بفهمم و تلاشم را برای فهم معنای آن با سرعت وحسایبت بیشتر و دقیق تر دنبال کنم و مدام در راه کشف تازه ها و در حد توان به روز باشم. به نظرم پیچیدگی های انسان و مسایل فردی واجتماعی هر روز اطلاعات و مهارت های تازه ای را میطلبد که من هم به همین خاطر اینجا هستم تا یاد بگیرم. در صورت نیاز به تماس : ایمیل :mmz_1329@yahoo.com تلفن : 09133085612

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

[تصویر:  paygah-1.gif]
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آدرس جدید وبلاگ کانون مراکز مددکاری اجتماعی استان گیلان MEARAJ 0 2,505 11-20-2013، 07:31 PM
آخرین ارسال: MEARAJ
  وبلاگ از نگاه یک مددکار اجتماعی MEARAJ 0 2,111 09-02-2013، 09:35 PM
  وبلاگ آوای مددکار MEARAJ 0 2,228 09-02-2013، 09:33 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما: وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی با اهداف ذیل آغاز به کار نموده است: ۱- ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود ۲- معرفی متخصصین، پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی جهت تقویت حقوق معنوی ۳- فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای مددکاری اجتماعی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه مددکاران اجتماعی ایران، در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی ۴- ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی مددکاری اجتماعی در کشور ۵- گسترش پایگاه های مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران