چهارمین کتاب پایگاه
دانلود کنید

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسی کنيد ، چرا نام نويسی ؟

استفاده از فايل های پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات بانک اطلاعات
دسترسی به بخش های ويژه مخصوص کاربران سايت
شرکت در نظرسنجی مقالات برتر بانک اطلاعات

کلمات کلیدی: برای, یک, روز, مددکار, اجتماعی, بودن, از, طریق, مشارکت, به, وسیله, انجمن, مددکاری, ایرلند,
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای یک روز مددکار اجتماعی بودن از طریق مشارکت و به وسیله انجمن مددکاری ایرلند
در نشست اعضای ایرلند شمالی، رابی باتلر فرصت یک روزه برای مددکار اجتماعی شدن را بدست آورد. لگان والی از طریق جلب توجه گروه های مورد توجه مددکاران اجتماعی در جنوب شرق هلس و اچ. اس. سی کار بسیار سخت مددکاران اجتماعی را به عهده و یاد گرفته است.مددکار اجتماعی برای یک روز بودن اتفاقی است که از طریق مشارکت بوسیله انجمن مددکاری اجتماعی ایرلند شمالی و جنوب شرق منطقه ادامه دارد. آقای باتلر اوقات خود را با انجمن گروه سلامت روحی- روانی سپری می کند، برای یادگیری نقش اولیه تدارک دیدن کمک رسانی مددکاران اجتماعی به افرادی که مشکلات سلامت روحی- روانی دارند. اعضای انجمن سلامت استورمونت همچنین با مددکاران اجتماعی شاغل در مرکز خدمات کودکان ملاقات داشتند، برای گفتگو درمورد ایفای نقش نگهداری از کودکان و کمک و مساعدت به خانواده ها از طریق تامین موارد مورد نیاز آن ها و حمایت کردن از آن ها.

کارولین ایوارت، مدیر کشوری انجمن مددکاری اجتماعی ایرلند شمالی، به آقای بالتر خوش آمد می گوید برای اینکه با میل و رضایت درگیر این کار شده است. کارولین بیان می کند: ” سراسر شغل مددکاران اجتماعی ایرلند شمالی  در جهت حمایت از مردم و کمک به ارتقا زندگی آنهاست. مددکاران اجتماعی ما در اتفاقات روزانه به پیشرفت سیاست گذاران، از طریق درک صحیح عهده دار شدن شغل طاقت فرسای مددکاری اجتماعی کمک می کنند و من از رابی برای اشتیاق او به یادگیری درمورد مواجهه شدن با حرفه یی چالش انگیز تشکر می کنم”.

آقای باتلر درمورد تجارب خود صحبت می کند و  می گوید: ” امروزه اهمیت کارهای به عهده گرفته شده توسط مددکاران اجتماعی، در روند کمک رسانی به بزرگسالان و کودکان آسیب پذیر برجسته می شود. انجمن کارکنان حمایت و تامین نیازهای مردم، ستودنی است و من از انجمن مددکاری اجتماعی ایرلند شمالی برای هماهنگ کردن ملاقات امروز تشکر می کنم.”

برندان وایت، سرپرست مدیر عامل مددکاری اجتماعی به بازدید آقای رابی باتلر تبریک می گوید، ام. ال. ا بیان می کند: “ملاقات نماینده انتخاب شده ایی که علاقمند به لمس کردن شغل ضروری که توسط مددکاران اجتماعی انجام می شود، فوق العاده است.  شغل مددکاری اجتماعی همراه و همگام بودن در کنار مردم در زمان احتیاج یا زمان آسیب پذیری شان است. من واقعا خوشحال هستم که انجمن مددکاری اجتماعی ایرلند شمالی سازمان یافته که این موقعیت و شانس برای یکی همچون ام. ال. ا رقم خورد تا یک روز را با تیم مددکاری اجتماعی برای یادگرفتن بیشتر درمورد کاری که آن ها انجام می دهند و تفاوت و خلاقیتی که ایجاد می کنند، سپری کند. ”

گردآوری و ترجمه: هما صدری | عضو کارگروه روابط بین الملل مددکاران اجتماعی ایرانیان

[تصویر:  paygah-1.gif]
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دیدار نماینده انجمن مددکاری اجتماعی ایران با دبیر فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی socialwork1 0 2,235 06-09-2017، 09:40 PM
آخرین ارسال: socialwork1
  پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی سال ۲۰۱۷ با شعار ”توسعه اجتماعی و سازگاری محیطی” MEARAJ 0 2,077 12-14-2016، 03:33 AM
آخرین ارسال: MEARAJ
  شعار روز جهانی مددکاری اجتماعی سال 2017 اعلام شد مددکار فردا 0 1,941 10-21-2016، 05:15 PM
آخرین ارسال: مددکار فردا
  مجلات معتبر بین المللی مددکاری اجتماعی MEARAJ 0 3,237 12-22-2014، 06:23 PM
آخرین ارسال: MEARAJ
  نامه سرگشاده به انجمن مددکاران اجتماعی اسرائیل اطلاعات اجتماعی ایران 0 2,502 11-24-2014، 08:37 PM
آخرین ارسال: اطلاعات اجتماعی ایران
  روز جهانی مددکاری اجتماعی در 18 مارس 2014 معین آفتاب 0 2,631 11-24-2013، 03:31 PM
آخرین ارسال: معین آفتاب
  دعوت از انجمن مددکاران اجتماعی ایران جهت سخنرانی در کنفرانس بین المللی ارمنستان iran 0 2,708 09-07-2013، 08:35 PM
آخرین ارسال: iran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما: وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی با اهداف ذیل آغاز به کار نموده است: ۱- ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود ۲- معرفی متخصصین، پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی جهت تقویت حقوق معنوی ۳- فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای مددکاری اجتماعی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه مددکاران اجتماعی ایران، در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی ۴- ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی مددکاری اجتماعی در کشور ۵- گسترش پایگاه های مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران