چهارمین کتاب پایگاه
دانلود کنید

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسی کنيد ، چرا نام نويسی ؟

استفاده از فايل های پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات بانک اطلاعات
دسترسی به بخش های ويژه مخصوص کاربران سايت
شرکت در نظرسنجی مقالات برتر بانک اطلاعات

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یزد میزبان هم اندیشی روسا و مدیران آموزش بهزیستی کشور
#1
یزد میزبان هم اندیشی روسا و مدیران آموزش بهزیستی کشور دومین هم‌اندیشی روسا، مدیران و کارشناسان مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی سراسر کشور با هدف بررسی چالش‌ها، بیان نقاط قوت و ضعف و ارائه گزارش عملکرد استانی در یزد آغاز به کار کرد[تصویر:  1655453_633.png] 
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مرکز یزد
 
رئیس موسسه آموزش عالی علمی و کاربردی کشور، صبح امروز در این گردهمایی که با حضور روسای مراکز، مدیران آموزشی پژوهشی، مسئولان امور مالی، مسئولان دانشجویی و فرهنگی برگزار شد، اظهار داشت: تاکنون 18 هزار نفر از مراکز علمی کاربردی بهزیستی در سراسر کشور فارغ‌التحصیل شده‌اند و در حال حاضر نیز 20 هزار دانشجو در این مراکز مشغول به تحصیل هستند.
محمدحسین ریاحی با اشاره به رشته‌های آموزشی مراکز علمی کاربردی بهزیستی گفت: این رشته‌ها با توجه به نیاز بهزیستی در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، پیشگیری از اعتیاد، مددکاری اجتماعی و ... راه‌اندازی شده است.
وی در مورد راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی عنوان کرد: این موسسه برای کارشناسی ارشد رشته‌های ارتقای سلامت جنسی کودکان و نوجوانان، آسیب‌شناسی اجتماعی (گرایش پیشگیری از اعتیاد)، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، کاهش تقاضای مواد، مداخله در بحران‌های اجتماعی، مدیریت مراکز مراقبتی و پرورشی کودکان و ... درخواست داده است که در دست بررسی است.
ریاحی خاطرنشان کرد: این موسسه در مقطع کارشناسی رشته‌های آسیب‌شناسی ورزشی، فیزیوتراپی و توانبخشی ورزشی، مددکاری قضایی، تغذیه ورزشی، مدیریت نیروی انسانی و در مقطع کاردانی در رشته‌های امور بیمه، انیمیشن، سلامت یاری، فنی شبکه‌های کامپیوتری و حقوق ثبتی نیز درخواست داده است.
گفتنی است، این همایش به مدت سه روز به میزبانی بهزیستی یزد در هتل صفاییه برگزار می‌شود
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما: وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی با اهداف ذیل آغاز به کار نموده است: ۱- ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود ۲- معرفی متخصصین، پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی جهت تقویت حقوق معنوی ۳- فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای مددکاری اجتماعی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه مددکاران اجتماعی ایران، در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی ۴- ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی مددکاری اجتماعی در کشور ۵- گسترش پایگاه های مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران