چهارمین کتاب پایگاه
دانلود کنید

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسی کنيد ، چرا نام نويسی ؟

استفاده از فايل های پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات بانک اطلاعات
دسترسی به بخش های ويژه مخصوص کاربران سايت
شرکت در نظرسنجی مقالات برتر بانک اطلاعات

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان فدراسیون برای ترجمه پوستر روز جهانی مددکار اجتماعی
#1
فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی از همه اعضای خود خواست تا پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی را به زبانهای خود ترجمه کنند و در اختیار سایت این فدراسیون قرار دهند.
وبسایت تخصصی مددکاران اجتماعی ایران- فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی این بار سه ماه زودتر، پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی را رونمایی کرد. همه ساله سومین سه شنبه ماه مارس به عنوان روز مددکار اجتماعی نامیده می شود که این روز در سال ۲۰۱۵ برابر ۱۷ مارس و مصادف با ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ خواهد بود.
عبارتی که از سوی فدراسیون بین المللی مددکاران اجتماعی به عنوان شعار اصلی این روز اعلام شده “ارتقاء شأن و ارزش انسانها” ست که مطابق با دومین ستون دستور کار جهانی مددکاری اجتماعی و توسعه اجتماعی است.
بنا بر اعلام وبسایت رسمی این فدارسیون، مقرر شده تا در سال جدید پوستر روز جهانی مددکار اجتماعی به زبانهای مختلف ترجمه و در این وبسایت به نمایش درآید. بنابراین طی فراخوانی از کلیه کشورها خواسته شده تا متن رونمایی شده را به زبان کشور خود ترجمه و به سایت فدراسیون ارسال نمایند.
این فدراسیون همچنین اعلام نموده است که ترجمه هایی که از سوی افراد حقیقی ارسال می شود باید به تأیید انجمن ملی مددکاری اجتماعی عضو فدراسیون رسیده باشد.
تاکنون علاوه بر ترجمه انگلیسی، ترجمه های آلمانی و عربی این پوستر در وبسایت فدراسیون درج گردیده است./
 
[تصویر:  ifsw_103640-6.png]

 
[تصویر:  paygah-1.gif]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما: وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی با اهداف ذیل آغاز به کار نموده است: ۱- ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود ۲- معرفی متخصصین، پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی جهت تقویت حقوق معنوی ۳- فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای مددکاری اجتماعی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه مددکاران اجتماعی ایران، در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی ۴- ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی مددکاری اجتماعی در کشور ۵- گسترش پایگاه های مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران