چهارمین کتاب پایگاه
دانلود کنید

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسی کنيد ، چرا نام نويسی ؟

استفاده از فايل های پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات بانک اطلاعات
دسترسی به بخش های ويژه مخصوص کاربران سايت
شرکت در نظرسنجی مقالات برتر بانک اطلاعات

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پشتیبانی فنی وبسایت های حوزه مددکاری اجتماعی ایران
#1
وب سایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت‏ پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد. یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد.

پشتیبانی فنی سایت شامل مراقبت از آن در برابر مشکلات احتمالی است که ممکن است روی دهد.

ضمنا بر اساس قراردادی که در هنگام توافق اولیه برای راه اندازی وب سایت شما بسته می شود، پشتیبانی فنی تمامی وب سایت هایی که توسط وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان راه اندازی می شوند، به مدت یک سال رایگان خواهد بود و طبیعتا بعد از این مدت نیز، به صورت توافقی قابل تمدید خواهد بود.

 

 
[تصویر:  paygah-1.gif]
پاسخ
#2
بسيار جالب و خواندني
ممنون از فرومتون
ثبت برند
آسمانت آبي و تمام دلت از غصه دنيا خالي
ثبت شرکت
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما: وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی با اهداف ذیل آغاز به کار نموده است: ۱- ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود ۲- معرفی متخصصین، پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی جهت تقویت حقوق معنوی ۳- فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای مددکاری اجتماعی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه مددکاران اجتماعی ایران، در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی ۴- ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی مددکاری اجتماعی در کشور ۵- گسترش پایگاه های مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران