چهارمین کتاب پایگاه
دانلود کنید

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسی کنيد ، چرا نام نويسی ؟

استفاده از فايل های پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات بانک اطلاعات
دسترسی به بخش های ويژه مخصوص کاربران سايت
شرکت در نظرسنجی مقالات برتر بانک اطلاعات

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهزیستی البرز برای 715 مددجو اشتغال پایدار ایجاد کرد
#1
مدیرکل اداره کل بهزیستی البرز اعلام کرد: بهزیستی البرز برای 715 مددجوی تحت پوشش اشتغال پایدار ایجاد کرده است. به گزارش خبرگزاری مهر، افروز بهرامی با بیان این مطلب اظهار داشت: مددجویان بهزیستی البرز در سالی که گذشت از طریق، توانبخشی مبتنی بر جامعه سی بی آر (CBR)، مراکز غیر دولتی، گروههای همیار، معرفی به کارفرما و خود معرف های اشتغال مشغول به کار شده اند.

وی خاطرنشان کرد: دراین مدت نیز 132 مددجوی دیگر تسهیلات خود اشتغالی دریافت کردند.

مدیرکل اداره کل بهزیستی البرز تصریح کرد: با توجه به اهمیت اشتغال و لزوم توجه به بحث های مربوط به آن باید نسبت به رفع یا کاهش درصد مشکلات اقتصادی جامعه از طریق اشتغال زایی با پرداخت تسهیلات اشتغال زایی افراد جامعه همت کرد.

این مسئول در پایان بیان کرد: بهزیستی البرز نیز برای نیل به این هدف مهم تلاش های ویژه ای را آغاز کرده تا به سهم خود تاثیربسزایی را در شکوفایی جامعه هدف داشته باشد.
 
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما: وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی با اهداف ذیل آغاز به کار نموده است: ۱- ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود ۲- معرفی متخصصین، پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی جهت تقویت حقوق معنوی ۳- فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای مددکاری اجتماعی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه مددکاران اجتماعی ایران، در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی ۴- ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی مددکاری اجتماعی در کشور ۵- گسترش پایگاه های مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران