چهارمین کتاب پایگاه
دانلود کنید

اگر اين نخستين بازديد شماست نام نويسی کنيد ، چرا نام نويسی ؟

استفاده از فايل های پيوست به صورت نامحدود
بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات بانک اطلاعات
دسترسی به بخش های ويژه مخصوص کاربران سايت
شرکت در نظرسنجی مقالات برتر بانک اطلاعات

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس / استاد دانشگاهی که برای کمک به کودکان معلول حاجی فیروز شد‎
#1
امروز بچه های جمعیت امام علی مشهد به مرکز معلولین نرگس در قاسم آباد و بخش اطفال بیمارستان قائم رفتند و طرح بوی عید را برگزار کردند. و عروسک هدیه بردند و شیرینی دادند و سال نو را به بچه ها تبریک گفتند.

 حاجی فیروز امسال مشهد یکی از اعضای جمعیت بود که برای خنداندن بچه ها صورتش رو سیاه کرد و برای اولین بار در عمرش حاجی فیروز شد. در این برنامه دکتر خرمی استاد دانشگاه حاجی فیروز بچه های بیمارستان شد. آری وقتی عاشق باشی برای شادمان کردن کودکان سرزمینت از هیچ چیز دریغ نمی کنی حتی اینکه لباس دکترای فیزیک را از تن دربیآوری و لباس حاجی فیروز بپوشی تا لبخند را بر لبان کودکی بنشانی و شادمانش کنی.

سپاس از حسین عزیز، حاجی فیروز بچه های کوچک بیمارستان...

دکتر دیشب خودش رفته بود تا ساعت یازده دوازده شب با یک حاجی فیروز توی مشهد صحبت کرده بود که راهنماییش کنه...کلی هم فیلم از اینترنت دانلود کرد.
راستی دوستان مهربان مرکز معلولین نرگس نیاز به صندلی های پلاستیکی رنگی پایه کوتاه برای بچه های این مرکز دارند و مرکز محرومی هستند. اگر تمایل به کمک داشتید با شماره 09398585528 تماس بگیرید.
 


فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)
   
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

درباره ما: وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان در مورخ ۹۲/۱/۱، به منظور ایجاد مرکزی برای دسترسی و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی با اهداف ذیل آغاز به کار نموده است: ۱- ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود ۲- معرفی متخصصین، پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی جهت تقویت حقوق معنوی ۳- فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای مددکاری اجتماعی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه مددکاران اجتماعی ایران، در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی ۴- ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی مددکاری اجتماعی در کشور ۵- گسترش پایگاه های مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران